Квіти в Броварах
Кращі квіти для Вашого свята
Магазин «Квіти» на Гагаріна: (068) 987-17-84
Адміністратор: , (096) 414-32-58

Про свіжозрізані квіти

Різка зміна температури несприятлива для квітів. Взимку не варто відразу розгортати принесений додому букет. Краще почекати півгодини, помістивши квіти в прохолодне місце і дозволивши їм адаптуватися. Перед тим, як поставити квіти у вазу, треба обов'язково оновити зрізи стебел.

Робити це необхідно гострим ножем, зріз робиться під кутом – таким чином, збільшується поверхня, вбирає воду. Найкраще це робити під водою, щоб пухирці повітря не закупорювали судини рослинних тканин. Не забудьте видалити все листя з нижньої частини стебла. Ставте квіти в теплу воду, тоді вони вберуть більшу кількість вологи. В кімнаті вазу з квітами треба поставити в захищеному від прямих сонячних променів і протягів місці. Регулярно перевіряйте квіти і підливайте свіжу воду.

Як доглядати за букетами?

Що б букет довго радував, досить дотримуватися простих правил: Завжди ставте квіти у фільтровану відстояну воду.Перед тим як поставити квіти у воду, стебла необхідно підрізати під кутом 45 градусів гострим ножем або секатором.

Як доглядати за копозициями із зрізаних квітів?

Квіткова композиція відрізняється від букета тим, що квіти ставляться не в воду, а розміщуються на спеціальній флористичній губки (oasis). Тому і правила догляду за композиціями відрізняються від правил догляду за букетами. Не забувайте поливати флористичну губці.

Як продовжити життя троянди?

Троянди люблять стояти у великій кількості води. Не купуйте занадто незрілі квіти. Бутони повинні почати трохи розкриватися. Якщо бутони обвисли, побризкайте листя водою, склавши при цьому троянди один до одного. Після цього щільно загорніть квіти в папір, поновіть зріз.

Як продовжити життя хризантем?

Для того, щоб листя не обвисали, ставте квіти в холодну воду. Хризантема стоїть до двох тижнів. Видаляйте з нижньої частини стеблів листя.

Як продовжити життя тюльпану?

Якщо голови тюльпанів повисли, знову зріжте стебла і туго обмотайте їх папером. Поставте квіти у чистій воді у прохолодне місце. Через кілька годин тюльпан знову розпрямиться.

Як продовжити життя орхідеї?

Орхідея чутлива до температурних коливань. Їх краще всього зберігати при температурі не нижче 8-10 С. Уникайте джерел етилену — дозріваючих фруктів і вихлопних газів. Уникайте протягів і яскравого сонячного світла...

Як продовжити життя лілії?

Лілія дуже чутлива до етилену, тому уникайте джерел етилену, таких, як дозріваючі фрукти і вихлопні гази. Тичинки необхідно видаляти, так як вони бруднять бутони і одяг...

Як продовжити життя ірису?

Сухість негативно впливає на цвітіння ірисів, тому їх треба якомога швидше помістити в холодну воду, попередньо зрізавши частину засохлого стебла. Оскільки вода з-під крана має більш високу температуру, її необхідно охолодити. У зрізаному вигляді іриси добре зберігаються у воді і залишаються свіжими від одного до півтора тижнів. Рослини, на стеблі яких є кілька квіток, будуть жити довше, якщо вчасно видаляти сухі. Завдяки цьому бутони будуть повністю розкриватися.

Як продовжити життя фрезії?

Фрезія легко засихає, завжди зберігайте її у воді. Сухість сильно скорочує термін її зберігання. Замість водопровідної можна використовувати мінеральну воду.

Як продовжити життя гвоздиці?

Гвоздики люблять стояти в невеликій кількості води: 2-3 см. Якщо води занадто багато, стебла рослини стають слизькими і по них вже не надходить живлення до голови. Не ставте їх у вазу разом з іншими квітами.

Як продовжити життя антуриуму?

Вкрай чутливий до холоду. Його ідеальна температура зберігання не нижче 15 градусів. Поводьтеся з ним дуже акуратно. Антуріум може отримати від ударів і жорстких дотиків справжні «синці», які потім стають чорними.

Як продовжити життя альстремерії?

Підрізати стебло і міняти воду в міру забруднення. Необхідно своєчасно видаляти бутони, які вже відцвіли. Бажано додати підгодівлі для зрізаних квітів.

Оберіть свіжі квіти за своїм смаком